close
loading
 

SPEDYCJA


Nasza Spedycja Międzynarodowa realizuje, planuje i organizowanie transportu na trasach międzynarodowych pomiędzy Polską, a całą Unią Europejską i strefą Shengen.
Transport na wszystkich trasach wykonywany jest przez naszych doświadczonych partnerów , którzy dysponują nowoczesną flotą oraz wykfalifikowaną załogą pracującą w branży od ponad 20 lat.


Gwarantujemy przy współpracy z naszymi partnerami:

  • terminowość dostaw – Dla naszych spedytorów termin dostawy do sukces i zwieńczenie ich pracy. Nasi spedytorzy doskonale znają pracę pod presją czasu. Posiadają wieloletnie doświadczenie z planowaniem i realizacją przewozów każdego rodzaju.
  •  transport w oparciu o nowoczesną flotę – Nowoczesna flota gwarancją jakości i zadowolenia. Wiemy to i dlatego dbamy o to by tabor naszych partnerów był nowoczesny i przystosowany do przewozu każdego rodzaju ładunku.
  •  stały kontakt z kierowcą – To podstawa aby ładunek dotarł do celu bez żadnych przeszkód. Kontakt z kierowcą to kontakt z ładunkiem i całym procesem logistycznym o który nasi spedytorzy dbają osobiście.
  • pełną dokumentację transportową – W każdej sytuacji i na każdym etapie mamy dostęp do dokumentacji transportowej. Bezpośrednio po każdym rozładunku nasz klient otrzymuje skan dokumentów przewozowych.

 
W celu zapewnienia dogodnych terminów dostaw nasza firma dysponuje powierzchnią magazynową do przechowywania ładunków. Ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo wykonania usługi w możliwie najkrótszym czasie. Dbamy o to aby ładunek dotarł do celu bez żadnych przeszkód. Zapewniamy kompleksowe wsparcie z zakresu transportu międzynarodowego i krajowego

 

 

Euro Trans Marek Mazur

NIP: 612-174-39-09

Adres:

Ul. Polna 17/1 59-700 Bolesławiec

telefon:

Kom +48518159476
Kom +48507428777

e-mail:

kontakt@eurotransspedycja.pl